אחסון אתרים בקלות » איך מעלים אתר לאוויר + עלויות אחזקה לאתר

איך מעלים אתר לאוויר + עלויות אחזקה לאתר

כדי ליצור אתר אינטרנט, אתה צריך שיהיה לך שם דומיין, אחסון לאתר וכמובן אתר שבנית. אחסון אתרים כולל את שטח השרת שבו יתארח האתר שלך.

בדרך כלל, החברה שבה אתה רוכש את שירות אירוח אתרים מספקת גם שירותי רישום דומיין. במאמר זה נלמד אותך את כל הצעדים הנדרשים להעלאת אתר לאוויר.

העלאת אתר לאוויר

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

העלאת אתר לאוויר/לאינטרנט

בעידן הטכנולוגיה, חיוני לעסק שיהיה לו אתר אינטרנט. על מנת להעלות אתר אינטרנט, יש צורך בשרת אחסון ולרכוש גם דומיין המכיל את שם האתר. ספקי אירוח מציעים שרתי אחסון ורוחב פס בשילובים שונים בהתאם למה שהעסק צריך.

פתיחת אתר אינה קשה בימינו. אתה יכול לקבל שירות אירוח אתרים ולהירשם לשם דומיין, והאתר שלך יהיה מוכן תוך מספר דקות.

חברות אחסון שונות מציעות חבילות אחסון שונות ולכן חשוב לדעת מה אתה צריך לפני שאתה מחליט על איזה מהם ללכת. שירות האחסון אמור להיות מסוגל לארח את אתרי האינטרנט והיישומים הדרושים לך כדי שלא יקרסו, ובמקביל לספק מספיק שטח דיסק ורוחב פס.

בנוסף לאחסון אם האתר מצריך דומיין ישראלי יש לרכוש את הדומיין מחברה ישראלית באופן נפרד מאחר וחברות מחו"ל לא מאפשרות רכישה דומיין ישראלי.

מתחת ניתן לראות כמה אתרים המאפשרים רכישת אחסונים:

Cloudways – קלאודוויז

מחיר התחלתי: $10 לחודש

קופון 30% הנחה ל-3 חודשים: YOCHAY

Hostarmada – הוסט הרמדה

מחיר התחלתי: $2.49 לחודש

FastCommet

מחיר התחלתי: $2.95 לחודש

Hostinger

מחיר התחלתי: $1.99 לחודש

קופון 5% הנחה: YOCHAY

SiteGround

מחיר התחלתי: $4.99 לחודש

BlueHost

מחיר התחלתי: $2.95 לחודש

GoDaddy

מחיר התחלתי:  14.51 ש"ח לחודש

HostGator

מחיר התחלתי: $2.75 לחודש

A2 Hosting

מחיר התחלתי: $2.95 לחודש

GreenGeeks

מחיר התחלתי: $2.95 לחודש

Upress

מחיר התחלתי: $15 לחודש + מע"מ

קופון 5% הנחה: UP05YOHO

JetServer

מחיר התחלתי: 34.19 ש"ח לחודש + מע"מ

SPD

מחיר התחלתי: $2.76 לחודש + מע"מ

מערכות לבניית אתרים

אם השנים שעוברות היכולת לבנות אתר לעסק הופכת להיות קלה יותר ויותר אפילו במידה ואתם לא משתמשים בבונה אתרים וזאת בעזרת מערכות מוכנות לבניית אתרים.

מערכות בניית אתרים אלו מספקות ממשק גרירה ושחרור ומאפשרות לך לבחור מבין אלפי תבניות ואלמנטים שנוצרו על ידי מעצבי אתרים. הם גם מציעים מגוון רחב של כלי התאמה אישית שניתן להשתמש בהם כדי לשנות את המראה והתחושה של האתר שלך.

חברות מובילות המאפשרות ליצור אתר בקלות גם ללא הצורך בידע בשפות קוד הם מערכות כגון: וורדפרס, וויקס, שופיפיי, Site123 ועוד…

נכון להיום המערכת המובילה ביותר לבניית אתרים היא המערכת של וורדפרס ולמעלה מ-40% מהאתרים בכל העולם בנויים באמצעות המערכת הזאת אומנם המערכת מצריכה מעט עקומת למידה ואת היכולת לאחסן את האתר בעצמכם אבל אין ספק שהיא הטובה ביותר בעידן של היום.

עלויות אחזקת אתר

עלות אחזקת אתר היא לא רק עלות האתר אלא כוללת גם עלויות כמו אחסון, שם דומיין וקידום אתרים. ניהול אתר אינטרנט דורש עבודה ועדכונים מתמשכים. רוב אתרי האינטרנט יצטרכו להתעדכן או לעדכן בתוכן חדש על בסיס חודשי כדי להישאר רלוונטיים וחשוב מכך, לקבל מבקרים.

תהליך התחזוקה של אתר אינטרנט נעשה על ידי מנהלי אתרים המנהלים משימות כמו עדכון תמונות, יצירת דפים למוצרים או שירותים חדשים ווידוא שהאתר מעודכן בגרסת PHP חדשה, בדיקה שהמערכת מעודכנת וגם בדיקה שהתוספים מעודכנים.

בדרך כלל עלויות אחזקת אתר באופן שנתי הם לא גבוהות במיוחד כאשר אנחנו מסתכלים על הנושא של דומיין ואחסון ומדובר על עלויות כל כמה מאות שקלים בכל שנה.

לעומת זאת אם אתם צריכים סיוע בנושא של קידום בגוגל, הוספת תכנים, תחזוקה של מומחה בניית אתרים ועוד… כאן העלויות יכולות לקפוץ באופן משמעותי לכמה אלפי שקלים בחודש.

וזאת גם מבלי לדבר על הנושא של תוספים לוורדפרס אם אתם עושים שימוש בתוספים בתשלום. ולכן חשוב להיות מוכן לעלויות שהזכרנו ולוודא שתוכלו לעמוד בהם בהתאם לרצונות והצרכים העתידיים של העסק.

    כתיבת תגובה

    מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

    כלי נגישות