אחסון אתרים בקלות » אחסון מותאם לוורדפרס או אחסון רגיל?

אחסון מותאם לוורדפרס או אחסון רגיל?

אין ספק ש-WordPress הפכה לאחת הפלטפורמות הטובות ביותר לבניית אתרים ונכון להיום למעלה משליש מהאתרים הקיימים ברשת נבנו באמצעות המערכת הנפלאה של וורדפרס. ביחד עם הפופולריות של המערכת הגיעו גם חברות אחסון שמציעות חבילות המיועד במיוחד לאתרי וורדפרס. השאלה שעליה נענה היום היא האם אחסון אתרים ייעודי לוורדפרס  עדיף על אחסון אתרים שיתופי רגיל (למי שלא יודע מה זה אחסון שיתופי צפו במאמר של סוגי אחסונים).

אחסון מותאם לוורדפרס או אחסון רגיל

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מה זה אחסון ייעודי לוורדפרס?

למען האמת קשה מעט להגדיר אחסון ייעודי לוורדפרס כי כל חברת אחסון מציעה אפשרויות אחרות בחבילת האחסון. כאשר אתם מתחילים תהליך של בניית אתרים בוורדפרס אתם תצטרכו לרכוש אחסון ודומיין בשביל להעלות את האתר לאוויר. קיימים הרבה אחסונים שלכאורה הייעוד שלהם הוא לוורדפרס אבל מלבד המחיר היותר גבוה לא תמיד יש הבדל בניהם לבין אחסון שיתופי רגיל.

לעומת זאת קיימים אחסונים שכל המשמעות שלהם היא אחסון אתרים בוורדפרס ואין אפשרות לאחסן שם מערכות אחרות. יופרס היא דוגמא לכך ושם יש אופטימיזציה לאתרי וורדפרס מבחינת מהירות, הסרה של תוספים שיכולים לגרום לפרצות אבטחה, התקנה מהירה של המערכת וכו'… גם כאן ההבדל ביכולות בין אחסון שיתופי רגיל לבין האחסון של יופרס הוא לא כל כך משמעותי אבל יש הבדל מאוד משמעותי במחיר.

האם כדאי לרכוש אחסון שמותאם רק לוורדפרס?

כפי שציינו מעל במרבית המקרים אין הבדל משמעותי בין אחסון רגיל שפועל באמצעות cPanel לבין אחסון המותאם לוורדפרס. ההבדל המשמעותי שיהיה בעבר הוא היכולת להתקין את וורדפרס באופן מהיר בלחיצת כפתור והיכולת הזאת קיימת היום כמעט בכל אחסון שמכבד את עצמו.

מאחר וההבדל בין אחסון רגיל לבין אחסון לוורדפרס הוא לא כזה גדול אז ההמלצה היא דווקא לבחור באחסון שיתופי רגיל ולא באחסון וורדפרס. לעיתים באחסונים המיועדים אך ורק לאתרי וורדפרס יש הגבלה של תוספים ושל אפשרויות אחרות שפתוחות באחסונים רגילים וההגבלות האלו לא בהכרח יהפכו את האתר שלכם לטוב יותר.

במידה ואתם זקוקים לסיוע בבחירת אחסון צפו במדריך הבא של השוואת מחירי אחסון ושם תוכלו לצפות באחסוני אתרים שונים מהארץ ומחו"ל.

אחסונים לוורדפרס מחו"ל

מתחת ניתן לצפות במגוון גדול של חברות אחסון אתרים המציעות אחסון אתרים איכותי מחו"ל. ההבדל המשמעותי בין אחסון לוורדפרס מחו"ל לבין אחסון מהארץ הוא בדרך כלל כמות המשאבים שאתם מקבלים עם האחסון והמחיר שאתם משלמים. בדרך כלל אחסון מחו"ל יהיה משתלם יותר מכל הבחינות.

Cloudways – קלאודוויז

מחיר התחלתי: $10 לחודש

קופון 30% הנחה ל-3 חודשים: YOCHAY

Hostarmada – הוסט הרמדה

מחיר התחלתי: $2.49 לחודש

FastCommet

מחיר התחלתי: $2.95 לחודש

Hostinger

מחיר התחלתי: $1.99 לחודש

קופון 5% הנחה: YOCHAY

SiteGround

מחיר התחלתי: $6.99 לחודש

GoDaddy

מחיר התחלתי:  14.51 ש"ח לחודש

HostGator

מחיר התחלתי: $2.75 לחודש

A2 Hosting

מחיר התחלתי: $2.95 לחודש

GreenGeeks

מחיר התחלתי: $2.95 לחודש

אחסון וורדפרס מהארץ

אם אתם מחפשים אחסון מותאם לוורדפרס ואתם מתקשים עם האנגלית אז קיימת עדיין האפשרות של רכישת אחסון מהארץ. בדרך כלל אחסון מהארץ יעלה קצת יותר וגם המשאבים שתקבלו יהיו פחותים יותר אבל אם בכל זאת אתם מעדיפים אחסון ישראלי צפו ברשימת האחסונים מתחת.

Upress

מחיר התחלתי: $15 לחודש + מע"מ

קופון 5% הנחה: UP05YOHO

JetServer

מחיר התחלתי: 34.19 ש"ח לחודש + מע"מ

SPD

מחיר התחלתי: $2.76 לחודש + מע"מ

    כתיבת תגובה

    מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

    כלי נגישות