אחסון אתרים בקלות » מחיר עיצוב לוגו

מחיר עיצוב לוגו

שאלת השאלות – כמה עולה לוגו? מה המחיר של לוגו? למה זה כל כך יקר? היום נדבר מעט על הנושא של מחיר לעיצוב לוגו ומה כלול בעיצוב לוגו. כמו תמיד כאשר אתם משלמים יותר חשוב להבין גם מה אתם מקבלים אז נדבר גם קצת על איך מתבצע התהליך של עיצוב לוגו ואילו גורמים יכולים להשפיע על המחיר של העיצוב.

מחיר עיצוב לוגו

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מה כולל התהליך של עיצוב לוגו?

קיימים סוגים שונים של מעצבי לוגואים כאלו עם יותר ניסיון וכאלו עם פחות. קיימים חברות לעיצוב לוגו שלא מציעות בחבילות העיצוב של הלוגו כמעט כלום וכאלו שמציעות יותר מידי. הנה לכם כמה דברים שאפשר לכלול בעיצוב הלוגו.

בחירת שם – במקרים מסוימים מעצב הלוגו או החברה שמולה אתם מתנהלים יסייעו לכם בבחירת השם של העסק. בדרך כלל התהליך והסיוע של בחירת השם זה משהו שיכול לגרום לכך שהמחיר יתייקר לעומת המתחרים שלכם.

כמות הסקיצות – עיצוב סקיצה של לוגו אחד כמעט אף פעם לא עובדת וככל שכמות הסקיצות יותר קטנה גם יקטן המחיר והסיכוי לצלוח את התהליך בשלום. כאשר אתם בוחרים ליצור עיצוב לוגו לעסק יש לוודא מה כמות הסקיצות שאתם מקבלים. בדרך כלל כדאי לקבל לפחות 3 סקיצות

כמות שינויים – דבר נוסף חשוב להשים לב אליו הוא כמות השינויים שאתם מקבלים עם הלוגו. לאחר שהצלחתם למצוא סקיצה שאתם אוהבים כמה שינויים מותר לכם לבצע בסקיצה ללא תוספת עלות?

בלי בלבולי שכל מה המחיר בפועל?

טוב לאחר שהבנו אילו דברים יכולים להיות כלולים במחיר בואו נדבר על המחיר. באופן ממוצע לעסקים קטנים המחיר הממוצע של עיצוב לוגו הוא 500 – 2,000 ש"ח.

כאשר מדובר על עיצוב לעסקים יותר גדולים שמצריך בניית אסטרטגיה, מחקר מתחרים, חשיבה על השם, קבוצות מיקוד וכו'… לעיתים המחיר של עיצוב הלוגו יכול גם להגיע לעשרות אלפי שקלים.

כאשר מדובר בעסק חדש לעיתים שווה לבדוק גם האם המעצב מולו אתם מתנהלים מציע גם חבילות מיתוג לעסקים ובמידה וכן שווה לבדוק מה יש לו להציע. בדרך כלל חבילות המיתוג יכללו יותר פריטים שהעסק צריך ויצטרך בעתיד והמחיר שלהם גם באופן יחסי מוזל מאשר רכישה של כל פריט גרפי בנפרד.

למי שלא יודע מה זה חבילת מיתוג זאת פשוט חבילה שמכילה כלים גרפיים שהעסק צריך כמו: עיצוב לוגו, עיצוב דף לוגו, עיצוב מעטפה ממותגת, עיצוב חתימה למייל, בניית אתר, עמוד נחיתה, באנרים לפייסבוק, וכו'….

מאמר זה נכתב על ידי Banner Design החברה המובילה בארץ בתחום של עיצוב באנרים לגוגל, פייסבוק, אינסטגרם וכל שאר הפלטפורמות הקיימות.

כלי נגישות