אחסון אתרים בקלות » מה חשוב לדעת לפני שבוחרים בונה אתרים

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים בונה אתרים

בעלי עסקים רבים לא יודעים מה לעשות כשניגשים לתהליך של בניית אתר לעסק. מה יש לקחת בחשבון וממה אפשר להתעלם. היום ננסה לתת לבעלי עסקים אלו פרטים שיוכלו לתת להם כיוון לאילו דברים להתייחס.

איך לבחור בונה אתרים

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

יופי זה לא הכול

טעות נפוצה שרגילים לעשות בעלי עסקים רבים המעוניינים לבנות אתר לעסק היא ההתמקדות במראה היפה של האתר. טעות זו אף צוברת תאוצה בעקבות התפתחות העולם וההנגשה של סרטונים רבים המלמדים כמעט כל דבר אפשרי בתוך זמן יחסית קצר. וממילא אדם שלא מבין בתחום יחפש כל הזמן סרטונים שיכולים לעזור לו לפתח את היופי של האתר, בעוד שאת הדברים החשובים באמת שעליהם בנוי האתר הוא יזניח ולא ישים לב אליהם. הנה לפניכם כמה דברים נוספים שצריך לשים אליהם לב: באיזה מערכת לבנות את האתר, מה השירותים שהאתר אמור לספק לגולשים, האם האתר נוח לגישת הגולשים או שהוא מגושם ומסורבל וכו'… בניית אתר לא נגיש ונוח לשימוש יגרום לכך שגולשים רבים פשוט לא יכנסו לאתר הזה או שייצאו ממנו מהר יותר ממה שהם נכנסו…

מה התכולה של האתר שאתם מקבלים

מכירים את זה שאתם הולכים למוסך לתקן את הרכב שהתקלקל ואינכם מבינים כלום במכוניות? תמיד יקנן ויכרסם בכם החשש שמא בעל המוסך יעבוד עליכם וימציא שהייתה לכם איזו תקלה שלא הייתה ולא נבראה שעולה כמה אלפי שקלים למרות שבפועל הוא רק החליף חלק שעולה כמה עשרות שקלים  ולפעמים גם את זה הוא לא עשה.

זה בדיוק מה שקורה לאדם שחפץ בפנייתו אל בונה אתרים לצורך בניית אתר. לכן, יש לשים לב לדברים כמו הקוד שמרכיב את האתר, והצורה שבה הוא בנוי, והאם הצורה שבה הוא בנוי משרתת מספיק את המטרה שלשמה האתר נבנה.

באיזה בונה אתרים כדאי לבחור

דבר חשוב נוסף שצריך לקחת בחשבון זה שבמידה שאנחנו חפצים לבחור באדם שיבנה את האתר שלנו, רצוי לקחת מישהו שצבר וותק בתחום ויודע לעקוב אחרי תוצאות האתר. כמו כן רצוי בנוסף לבחור בונה אתרים שמכיר את הבעיות שבדרך כלל יכולות לעלות באתרים מסוג זה ואת פתרונן.

אפשר לומר שהמחיר של בניית האתר לא משקף כלום על המוצר שאותו תקבלו, וכמו שבכל דבר יכול אדם לשלם מחיר מלא ממיטב כספו ולקבל זבל, כך גם במקרה של בניית אתרים. בנוסף לכך יש לבדוק היטב שהאתר על כל תכולתו שווה את המחיר אותו אנחנו משלמים. חשוב לציין שאם תמצאו בונה אתרים פרילנסר עם ידע בתחום והוא גובה סכום הגבוה מן הרגיל, לפעמים זה יכול להשתלם במבחן התוצאה במידה ואיננו מוצאים בונה אתרים ברמה כמו שלו.

מחיר האתר

ראוי לדעת שמחירו של אתר הוא לא כמו מחיר של פלאפון, והוא נע בין טווח של 500 שקלים עד ל- 50,000 כאשר אין מידע מקדים. צריך לציין שכמעט אף פעם לא תמצאו בונה אתרים מקצועי שבשיחת הטלפון הראשונה ייתן לכם מחיר מדויק. בניית אתרים היא דבר דינמי ובהתאם לכך המחיר משתנה. כל תוספת קטנה יכולה להעלות את המחיר, כמובן בהתאם לגודל הבקשה. יש לדעת גם כן שלפעמים אין הצדקה למחיר הגבוה, אבל הצעת המחיר הגבוהה נובעת בגלל שפניתם לחברה גדולה וההוצאות השוטפות שלה מגדילות את המחירים שלה.

התאמה למנוע חיפוש

אחד הדברים החשובים ביותר לבניית אתר לעסק, היא ההתאמה של האתר למנועי החיפוש. בסופו של דבר ללא היכולת להביא את הגולשים לאתר שלנו היא החשובה ביותר בתהליך וללא אתר מקודם בגוגל יהיה מאוד קשה להביא כניסות ולכן עוד בתחילת הבנייה של האתר חשוב לבחור בונה אתרים עם הבנה וידע גם בתחום של בניית האתרים.

מאמר זה נכתב על ידי יוחאי ירמיהו מאתר מעצב שעוסק בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים כבר מעשור.

כלי נגישות